Dywilan Wovengrass

Dbamy o nieustanny rozwój, dowodząc że polska sztuczna trawa sportowa może spełniać najwyższe wymagania jakościowe, zawarte w normach europejskich oraz najwyższe światowe standardy.

\ TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ

140 lat tradycji tkania

Wieloletnie doświadczenie w produkcji wyrobów tkanych oraz nowoczesny park maszynowy zaowocowały w 2010 roku nowym, innowacyjnym produktem – TKANĄ sztuczną trawą sportową. Od tego czasu szczycimy się mianem pierwszego na świecie producenta tkanej sztucznej trawy na boiska piłkarskie, wielofunkcyjne, korty tenisowe, pola golfowe czy place zabaw, a także maty na nawierzchnie hybrydowe. Dywilan produkuje technologicznie zaawansowane produkty, ekologiczne, które cechuje trwałość, naturalny wygląd i nadające się do intensywnego użytkowania w każdych warunkach.

\ Historia

Od dywanu
do sztucznej trawy

Marka DYWILAN znana jest na rynku polskim i europejskim z wysokiej jakości tkanych maszynowo dywanów wełnianych. Choć historia firmy sięga XIX wieku, dzisiejszy DYWILAN to innowacyjna i nowoczesna firma, której celem jest nieustanny rozwój. To właśnie status firmy z 140-letnią tradycją tkacką, oraz zdobyta w tym czasie i wciąż pogłębiana wiedza i doświadczenie, umożliwiły nam transformację w prężne, innowacyjne przedsiębiorstwo.

\ Od 1891 do dziś

Członkostwo w największym
stowarzyszeniu branży
sztucznej trawy

zobacz ESTC

\ ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Deklaracja społecznej odpowiedzialności firmy Dywilan

Jesteśmy polską firmą rodzinną z długoletnim doświadczeniem. Dostarczamy użytkownikom nawierzchni sportowych produkt, który przebija przyjęte standardy, zdumiewa trwałością, urzeka estetyką oraz cieszy zastosowaniem rozwiązań proekologicznych.

Od początku istnienia jesteśmy związani z Łodzią i jej tradycjami przemysłowymi oraz uczestniczymy w budowaniu pozytywnego wizerunku miasta przyjaznego innowacyjnym firmom. Cenimy takie wartości jak: wspólne cele, innowacyjność i tradycja w nowoczesnym wydaniu. Realizując cele biznesowe, nie zapominamy o potrzebach i oczekiwaniach naszych interesariuszy. Ciągle się doskonalimy i podejmujemy kolejne wyzwania, by w jeszcze większym stopniu móc spełniać oczekiwania rynku. Bliska jest nam idea społecznej odpowiedzialności, którą staramy się wdrażać w codziennym funkcjonowaniu poprzez spełnianie przepisów prawa i dobre relacje z interesariuszami.

W sposób szczególny uwzględniamy potrzeby naszych klientów, oferując im szeroką gamę wysokiej jakości produktów. Rzetelnie informujemy o cechach oferowanych wyrobów. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Jesteśmy cenionym partnerem biznesowym, o czym świadczą przyznawane nam nagrody i wyróżnienia.

Mamy świadomość, że nasza działalność wiąże się z wpływem na środowisko. Z rozwagą podchodzimy do zarządzania zasobami naturalnymi wykorzystując m in. odnawialne źródła energii. W odpowiedzialnym podejściu do środowiska widzimy źródło przewagi konkurencyjnej dlatego konsekwentnie dążymy do ograniczania negatywnego wpływu i poszukujemy przyjaznych środowisku innowacji produktowych.

Naszym cennym zasobem są pracownicy. To dzięki ich doświadczeniu w technologii tkackiej możemy wkraczać w nowe obszary produkcji i sprostać rosnącym wymaganiom rynkowym. Zapewniając im pracę w bezpiecznych i higienicznych warunkach, dbając o ich rozwój zawodowy oraz tworząc stabilne miejsca pracy staramy się być odpowiedzialnym pracodawcą.

Jesteśmy otwarci na współpracę z lokalną społecznością oraz dbamy o dobre relacje z dostawcami. Współpracujemy z łódzkimi przedsiębiorcami i uczelniami dzięki czemu współtworzymy potencjał gospodarczy i kadrowy regionu. Wspieramy młodzieżowe sekcje sportowe a także lokalne przedszkola, szkoły i miejsca kultury jak teatry czy muzea.

Dokładamy wszelkich starań by nasza działalność przynosiła jak najwięcej korzyści przy poszanowaniu praw wszystkich uczestników rynku.

\ PARTNERZY

Współpracujemy z:

Autoryzowani partnerzy marki w Polsce

Rozwiń

Autoryzowani partnerzy marki poza Polską

Rozwiń