Ogłoszenia i kariera

Dywilan sp. z o.o. jest wiodącym producentem dywanów wełnianych oraz pierwszej na świecie tkanej trawy do nawierzchni sportowych, hybrydowych i dekoracyjnych. Kolekcje naszych dywanów dostępne są w sklepach i sieciach handlowych na terenie całej Polski a tkaną trawę dostarczamy klientom z kilku kontynentów.

Zatrudnienie w Dywilanie gwarantuje stabilną pracę w przyjaznej atmosferze firmy rodzinnej, na nowoczesnych maszynach oraz ciekawe doświadczenia w rozwijającym się innowacyjnym przedsiębiorstwie.

Obecnie prowadzimy nabór na stanowisku:

Doradca techniczno-handlowy / Przedstawiciel producenta
Poszukujemy kandydatów zainteresowanych aktywnym budowaniem rynku, docieraniem do projektantów, inwestorów, generalnych wykonawców i klubów sportowych. Twoim głównym zadaniem będzie poszukiwanie nowych projektów inwestycyjnych i klientów na terenie całej Polski.

Aplikuj, a my oddzwonimy ze szczegółami.

Miejsce zatrudnienia: Łódź

Obszar działalności: cała Polska

Zadania:

  • aktywne budowanie rynku, docieranie do klientów: projektantów, inwestorów, generalnych wykonawców i klubów sportowych,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, wparcie dla klientów na każdym etapie współpracy,
  • poszukiwanie nowych projektów inwestycyjnych i nowych klientów na terenie całej Polski,
  • wsparcie klientów przy obsłudze przetargów,
  • przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji,
  • utrzymanie relacji biznesowych ze stałymi klientami,
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów,
  • uczestnictwo w targach i prezentacjach,
  • wsparcie przy pracach nad rozwojem produktu,

Oczekiwania:

  • ukończenie studiów na poziomie licencjata, wykształcenie wyższe będzie zdecydowanym atutem,
  • znajomość technik i metod sprzedaży dla klientów B2B,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, której potwierdzeniem będzie umiejętność sprawnego redagowania ofert oraz korespondencji z klientami i partnerami,
  • wiedza na temat różnych technik sprzedażowych i umiejętność ich zastosowania w praktyce,
  • dobra znajomość procesów i standardów negocjacji oraz ofertowania,
  • umiejętność planowania i ustalania priorytetów oraz zarządzania własną pracą
  • znajomość języka angielskiego – minimum na poziomie B2,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych (4 dni w tygodniu – cała Polska),
  • dobra organizacja pracy i umiejętność planowanie działań sprzedażowych,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • umiejętności rozwiązywania problemów i proaktywne podejście do zadań,
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży nawierzchni sportowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i efektów pracy + system premiowy,
  • okres wdrożenia z jednoczesnym szkoleniem handlowym i produktowym,
  • pracę w firmie o płaskiej strukturze oraz wsparcie operacyjne,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w rozwijającej się branży,
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód.

kontakt mailowy: bseidler@rmdy.pl
kontakt telefoniczny: 600 731 187