Ogłoszenia i kariera

Dywilan sp. z o.o. jest wiodącym producentem dywanów wełnianych oraz pierwszej na świecie tkanej trawy do nawierzchni sportowych, hybrydowych i dekoracyjnych. Kolekcje naszych dywanów dostępne są w sklepach i sieciach handlowych na terenie całej Polski a tkaną trawę dostarczamy klientom z kilku kontynentów.

Zatrudnienie w Dywilanie gwarantuje stabilną pracę w przyjaznej atmosferze firmy rodzinnej, na nowoczesnych maszynach oraz ciekawe doświadczenia w rozwijającym się innowacyjnym przedsiębiorstwie.

Obecnie prowadzimy nabór na stanowisku:

Doradca Techniczno-Handlowy / Przedstawiciel Producenta
Masz umiejętności sprzedażowe, jesteś na bieżąco z tematami sportowymi i jesteś gotowy/a na pracę mobilną na terenie całej Polski? Możliwe, że ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

Dla jednego z naszych Klientów, uznanego polskiego producenta z branży infrastruktury sportowej poszukujemy Doradcy Techniczno-Handlowego/Przedstawiciela Producenta.

Aplikuj, a my oddzwonimy ze szczegółami.

Miejsce zatrudnienia: Łódź

Obszar działalności: cała Polska

Zadania:

– Aktywne budowanie rynku, docieranie do klientów: projektantów, inwestorów, generalnych wykonawców i Klubów Sportowych,

– Poszukiwanie nowych projektów inwestycyjnych i nowych klientów na terenie całej Polski,

– Wsparcie klientów przy obsłudze przetargów

– Uczestnictwo w targach i prezentacjach

– Przygotowywanie ofert handlowych,

– Prowadzenie negocjacji,

– Utrzymanie relacji biznesowych ze stałymi klientami,

– Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów,

– Wsparcie przy rozwoju produktu

Oczekiwania:

– Wykształcenie wyższe

– Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z klientem

– Znajomość lub doświadczenie z PZP będą dodatkowym atutem

– Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

– Umiejętność organizacji własnego czasu pracy i samodzielność w działaniu,

– Umiejętność negocjacji,

– Gotowość do pracy na stanowisku mobilnego handlowca,

– Znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office,

– Prawo jazdy kategorii B,

Oferujemy:

– Umowę o pracę

– Wynagrodzenie motywacyjne uzależnione od wyników pracy zespołu

– Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie,

– Możliwość zdobycia doświadczenia w rozwijającej się branży,

– Stanowisko z możliwością rozwoju osobistego,

– Praca w przyjaznym i profesjonalnym zespole,

– Okres wdrożenia z jednoczesnym szkoleniem handlowym i produktowym,

– Wsparcie organizacyjne,

– Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód).

kontakt mailowy: rekrutacja@dywilan.pl
kontakt telefoniczny: +48 42 649-29-05